100%

ORGANICKÉ SIRUPY

Znáte Agropoštu? Agropošta je zásilka rovnou z přírody, proto balení vypadá jako dopis. Naše sirupy jsou vlastně tekutými dopisy lásky. Vyrábíme 100% přírodní sirupy ze zdravých rostlin a čerstvého ovoce a všechny suroviny sbíráme ručně.

Přímo z přírody

Kdo by nechtěl pít 100% přírodní sirup, připravený s láskou a péčí? Naše sirupy jsou vlastně dopisy. Dopisy lásky v klasických příchutích, jako je jahoda a citron, i s překvapivým nádechem, jako je šalvěj a levandule. Ingredience pro jejich výrobu jsou sbírány ručně. Do sirupů Agropošta se vybírají a zpracovávají jen ty nejlepší plody a rostliny. Proto si můžete být jisti, že každá kapka sirupu je té nejvyšší kvality. Všechny naše produkty jsou bezlepkové, veganské, vyrobené z čistě ekologických surovin a nepoužíváme umělé přísady ani konzervační látky.

agroposta-lemonginger
agroposta-sachets

Ekologická udržitelnost

Pro kavárny a restaurace dodáváme sirupy Agropošta v sáčcích, které jsou vyrobeny z plně recyklovatelného plastu. Přispíváme tak k oběhovému hospodářství, kdy se plast používá jako surovina pro výrobu nových materiálů a nekončí v životním prostředí. Takže zatímco vy si vychutnáváte svou oblíbenou limonádu, zanecháváte tak spolu s námi za sebou lepší svět.

Vyberte si sirup přímo z přírody

 • Černý bez

  Bez je oblíbenou příchutí již po staletí. Květy trháme, když je jejich aroma nejvíce intenzivní, abychom připravili božský nápoj.

 • Citron

  Vynikající, kyselá chuť pocházející z nejzralejších středomořských citrónů. Ručně vymačkaný kus po kuse, jako to dělali naši předkové.

 • Jahoda

  Pro tento nápoj je každý plod utržen rukou, abychom si byli jisti, že ve vašem nápoji skončí ty nejchutnější jahody. Proto chutná tak úžasně.

 • Levandule

  Jak je ta levandule úžasná! Ochutnejte náš jemný levandulový sirup. Buďte ale opatrní! Způsobuje závislost.

 • Malina

  Naprostá pecka pro milovníky malin, je to vůbec možné? Vyrobeno z nejzralejšího ovoce, které pěstujeme na těch správných místech.

 • Máta

  Peppermint abychom byli přesní. Trháme lístky máty ručně, těsně před tím, než rozkvete. Tím poskytuje plnou chuť, naprosto perfektní.

 • Šalvěj

  Trháme jen v době největšího rozkvětu rostlinky. Tento nápoj probudí vaše chuťové buňky s nečekanou intenzitou.